Pamuk Prens Tek Parça İzle - Yerli Türk Filmi, Yeşilçam Filmleri, Yerli Sinema Filmi

Pamuk Prens Tek Parça İzle


Bir kız çocuğu babası olan ve eşi Arzu’dan yıllar önce ayrılan Tamer’in, kadınlara karşı büyük bir zaafı vardır. Tamer’in çapkınlıklarını ve gece hayatını gazetelerden takip eden Arzu, Tamer’e karşı büyük bir öfke beslemektedir. Tamer’in sürekli başka kadınlarla haberlerinin çıkması eski karısını ve küçük kızını çok üzmektedir. Arzu’ya hala aşık olan ve onunla tekrardan evlenmek isteyen Tamer, değişmeye karar verir. Artık geceleri dışarı çıkmayacak ve hiçbir kadınla görüşmeyecektir. Tamer’in Arzu’yu geri kazanma mücadelesi ve alışkanlıklarından vazgeçmesi çok zor olacaktır.

Diğer taraftan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı uzun süredir ekranlardan uzaktır. Hafızalarda son yaptığı büyük projede oynadığı karakterle kalmış, o rol onun üzerine yapışmıştır. Herkes onun başka bir rol oynayamayacağını düşünmektedir. Buyüzden, bir dönemin en çok izlenen dizisinde başrol olan Tamer’e artık dizi teklifi hiç gelmemektedir. Uzun bir aradan sonra ilk defa yapımcı Birol Güven, Tamer’e başrol teklif eder. Ancak proje Tamer’e hiç uygun değildir. Senaristlerin gençlik dizisi olarak tasarladığı dizi projesinde, Tamer’in başrol olarak oynaması konusunda ısrarcı olan Birol Güven, bu uğurda hem senaristleri hem de dizinin yayınlanacağı kanalı karşısına alır, onları ikna etmek için türlü türlü oyunlar yapar. Birol’un Tamer’i oynatmak istemesinin asıl nedeni, geçmişte ona vermiş olduğu avanstır... Birol, Tamer’i bu dizide oynatabilirse geçmişte kaptırdığı parasını geri kazanacaktır. Ancak bu Birol için hiç de kolay olmaz, Birol, Tamer’in başrolünü oynayacağı diziyi gerçekleştirebilmek için yayıncı, yazar, yönetmen ve daha birçok kişiyi ikna etmek zorundadır.

Haftalar süren çabadan sonra eski karısı Arzu, Tamer’in artık değiştiğini görür ve tekrar evlenmeye karar verir ama Arzu’nun bir şartı vardır. Arzu, düğün istememektedir. Tamer eski karısıyla Venedik’te nikah masasına oturur ve mutlu sona ulaşır.
Pamuk Prens ile ilgili görsel sonucu

İndirmek İçin Tıklayın
Bu Filmi Paylaş :

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Yerli Türk Filmi, Yeşilçam Filmleri, Yerli Sinema Filmi - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger